500 kilowatt saate kadar ürettiğiniz elektrikten vergi alınmayacağını ve ürettiğiniz elektriği 7,3 cent/ kWh olarak ücretlendirip satabileceğinizi biliyor muydunuz?
Türkiye Rüzgar Atlası

Türkiye Rüzgar Haritası – Büyütmek için tıklayın

Rüzgar Enerjisinde bugün bütün dünyada kurulumu yapılmış santrallerin %21‘i Çin’de, %20,7’si ABD’de iken geri kalan dünya ülkelerinin  toplamının rüzgar enerjisinde, pastadaki payı sadece  %13,7’dir.

Temiz enerjiye olan inancımız ve sürekli kendini yenileyen ekibimiz ile esen rüzgarımız boşa gitmesin diye rüzgar enerjisi çözümleri üretiyoruz.  Size özel rüzgar enerjisi çözüm önerilerimiz için talep formunu doldurabilir ve konusunda uzman kadromuzun sizinle iletişime geçmesini sağlayabilirsiniz.

Rüzgarın Size Anlatacakları Var

Kimi zaman hafif bir esinti ile yaz günlerinde rahat bir nefes almanızı sağlayan rüzgar, kimi zaman da olanca öfkesi ile evleri, ağaçları yerlerinden alıp uzaklara savurur. İnsanoğlu doğadan esinlenip yarattığı çözümlerle rüzgarla binlerce yıl sürecek bir dostluğa imza atıyor.Rüzgar enerjisi geleceğin enerjisi olma yolunda hızlı adımlarla ilerliyor.

Malavili William Kamkwamba olanca açlık ve yoksulluğun içinde, bölgedeki tek kütüphaneden edindiği bilgiler ile 5 ampul ve bir radyonun çalışmasını sağlayan rüzgar türbinini yaptığında sadece 14 yaşındaydı. William Kamwamba, evinin enerji ihtiyacını bir nebze olsun karşılayan türbin ile tüm dünyaya 14 yaşındaki bir çocuğun dünyayı değiştirebileceğini göstermiş oldu.

Rüzgarın Dünü, Bugünü ve Yarını

Rüzgar Gülü - Don Kişot

Yel değirmenleri yüz yıllarca insanların tek başlarına yapamadıkları büyük güç gerektiren işlerde en büyük yardımcısı olmuştur.

Rüzgar Enerjisi

Günümüz insanı rüzgar ile büyük bir anlaşma yaptı. Rüzgar, insanlığın ihtiyaç duyduğu enerjiyi, doğaya zarar vermeden sağlamaya söz verdi.

Rüzgar Enerjisi - Sokak Aydınlatmaları

Rüzgar enerjisi herkesin kendi enerjisini üretip akıllı evlerde yaşadığı, yeşil bir dünyanın sembolü olacaktır.