En uygun elektrik aboneliği sizin elinizde.

Fatura Analizi

Fatura analizi genmiş ve güncel enerji faturalarınızın, tarifelerin, abonelik sözleşmelerinizin detaylı incelenmesidir. Abonelik türü, tarife, muafiyet hakları ve vergilerin incelendikten sonra en uygun seçeneklerin sunulmasını hizmetidir. Kesilen cezalar, tüketim değişimleri, abonelik sınırları incelenir ve gerekli önlemler alınır.

Geçmişe dönük alacaklar geleceğe yönelik tasarruflar belirlenir.

Fatura ve tarife analizi ile %4 ile %20 arasında değişen tasarruflar elde edebilirsiniz. Fatura tarife analizlerinde fiyatlandırma genellikle temel inceleme ücreti üzerine, yapılacak tasarrufun yüzdesi üzerinden yapılır.

Hizmet Kalitesi Takibi.

Panolarda ve elektrik tesisatında enerji analizörü, termal kamera vb ölçüm cihazları ile yapılacak incelemelerle, tesisat sağlığı ve alınan elektriğin kalitesi incelenir.

Ticari Anlaşmazlık Çözümleri.

Fiyat revizeleri, ek tüketim yüklemesi, fatura itirazları, hatalı kaçak cezaları ve hukuksuz maliyetler gibi anlaşmazlıkları, çözüme kavuşturuyor, bütçenizi koruyoruz.

Talebinizi oluşturun.

  *Fatura ve Tarife Analizi yapılabilmesi için son 12 aylık fatura ve mevcut elektrik tedarik sözleşmesi hazır bulundurulmalıdır.

  Diğer Hizmetlerimiz.

  Tüm hizmetleri görüntüle

  Enerji Kimlik Belgesi

  Ölçümler

  Enerji Etütleri

  Size özel bir çözüm mü arıyorsunuz ?

  İşletmenizin enerji verimliliği ihtiyaçlarını belirlemekte kararsız mı kaldınız?

  Nasıl yardımcı olabiliriz?