Enerji verimliliği sektörüyle işlerini genişletmek, Enerji Kimlik Belgesi alanında büyümek isteyen firmalara dönük olarak başlayan “Çözüm Ortaklığı“ programımız, enerji verimliliği çözümlerinde  hizmet veren veya yeni bir alan olarak hizmet vermek isteyen firmalar için oluşturuldu.

“EKB Çözüm Ortaklığı” programımız firmalara satışlarını ve hizmet üretim hızlarını arttırma imkanı sunar.

Çözüm Ortaklığı’nın Avantajları

  • Firmamızın “Çözüm Ortakları”, sektöründe ön sıralarda yer alan firmamızın websitesi kanalı ile tanıtımları yapılacak
  • Enerji verimliliği ile yakından ilgili işlerinizde, yalıtım, yenileme gibi çalışmalarınızda projeleri tamamlayıcı hale getirecek
  • Uzun vadeli taahhütler veya büyük zaman kayıplarına neden olmadan işinize ve müşterilerinize katma değer getirecek
  • Enerji bakımından yüksek oranda dışa bağımlı ülkemizin ve giderek kirlenen çevremize olumlu katkıda bulunmayı özendirecek bu tür belgelendirmelerle vergi muafiyetlerini elde edeceklerdir.

Firmamıza ait olan “EKB Enerji Kimlik Belgesi™” markası altında Türkiye çapında yaygın ve güven duyulan bir hizmet sağlamak amacıyla başlattığımız “Çözüm Ortaklığı” programımız enerji verimliliği sektörünün gelişmesini ve bilincin arttırılmasını amaçlamaktadır. Sektörel gelişme yaşanırken beraber çalışacağımız “Çözüm Ortakları“mızla katma değer yaratmak, beraber kazanmak ilk amacımızdır.

Profesyonel Çözüm Arayanlar

  • Yalıtım alanında faaliyet gösteren firmaların yalıtım hizmetinden sonra belgeleyecekleri işleri daha güvenilir olacak, müşterilerinize düşük maliyetlerle vergi muafiyetleri sağlayacaktır.
  • Profesyonel olarak yönettiğiniz yapı kooperatifleri, site, iş hanı gibi eski ve yeni konut veya ticari binalarınız için hızlı, uygun fiyatlarla, doğru ve güvenilir EKB’ler hazırlatabilirsiniz.
  • Yalıtım çalışmalarındaki hedeflenen Enerji Kimlik Belgesi sınıflarına yapılan ölçümlerle ulaşan firmalar müşterilerine güven verirken sektördeki yerini sağlamlaştıracak ve pazar payını arttıracaktır.
  • Emlak satış ofisleri projemiz ile alınması zorunlu olan EKB’nin hızlı ve kolayca alınmasını sağlayacaklardır.

Program kapsamında sözleşmelerimizde uzun vadeli taahhütler yerine sektörel inanç ve işbirliği ile memnuniyeti öne alan bir yaklaşım benimsiyoruz. Aynı paydada beraber, işbirliği içerisinde “Çözüm Ortaklığı” programımızda yer almak veya sorularınız için formumuzu doldurarak bize ulaşabilirsiniz.

Talebinizi oluşturun.