Danışmanlık

/Danışmanlık
Danışmanlık 2011-09-19T14:46:18+00:00
Enerji politikaları oluşturmada ya da var olan enerji politikalarında yapılacak olan iyileştirmelerde, stratejik çözüm önerileri...

Onur Enerji firma, kurum ve kuruluşlara, enerji politikaları oluşturmada ya da var olan enerji politikalarında yapılacak olan iyileştirmelerde, stratejik çözüm önerileri hazırlayarak enerji yönetimi hizmetleri vermektedir.

Sizlerle ortaklaşa oluşturduğumuz Enerji Eylem Ekibi ile tesisinizde ya da kurumunuzda enerji  ihtiyaçlarınızı belirleyerek, enerji tüketim alışkanlıklarınızı programlayıp, enerji tasarrufu yapabileceğiniz uygulamalar ile hem enerji maliyetlerinizi azaltmanıza hem de çevre dostu uygulamalar ile firma prestijinizi artırmaya yönelik çözüm önerileri sunuyoruz.

Talepleriniz doğrultusunda, kurumunuzda uygulanan enerji verimliliği uygulamalarını sürekli izleyerek ilerleyen dönemlerde oluşabilecek enerji kayıp ve kaçaklarını tespit edip, kurumunuza özel enerji verimliliği eğitimleri ile enerji tasarrufunuzu daim kılmayı amaçlıyoruz. Tamamı uzmanlardan oluşan dinamik kadromuz ile enerji ihtiyaçlarınızın çözümünde yenilikçi, güvenilir ve çevre dostu projeler hazırlıyoruz.

Firmamız LEED (Leadership in Energy and Environmental Design) ve BREEAM gibi tüm dünyada geçerliliği olan, çevre dostu bina sertifikasyonu taleplerinizde danışmanlık hizmeti vermektedir.